Legyen boldog, békés az új esztendő!

Megosztás

Tartalmas esztendőt hagytunk magunk mögött, amelyre jó visszatekinteni. Településünk tovább épült-szépült, fejlődött. Számos beruházás megvalósult, avató és átadó ünnepségeket rendezhettünk meg, valamint több fontos szerződést írtunk alá, ami a város további fejlesztését tekintve meghatározó lesz.

Az elmúlt évek sikerei előrevetítik azt, hogy továbbra is stabil alapokon fejlődhet városunk, sok építkezés, felújítás megvalósul majd 2018-ban, emellett számtalan rendezvény is gondoskodni fog arról, hogy élhető, szép városunkban tartalmas közösségi élet legyen.

 A ránk váró munkához kívánok mindenkinek egészséget, erőt, biztos, nyugodt hátteret. Az új évben az elmúlt időszak gondjait hagyjuk magunk mögött és kezdjük békességben, boldogságban 2018-at. Kívánok az élet minden területéhez pozitív hozzáállást, alkotói és szellemi frissességet, kellő energiát vágyaink megvalósításához!

Tóth János

Tiszakécske város polgármestere